Stanowisko

Junior Recruitment Consultant

Lokalizacja

Wrocław

Referencje

12345

Salary

W zależności od doświadczenia

Opis

Kim Jesteśmy:

Jesteśmy częścią firmy HR GO Recruitment wywodzącej się z Wielkiej Brytanii, która powstała w 1957 roku, aby wesprzeć pracodawców w realizacji potrzeb rekrutacyjnych. Nasz cel od 60 lat wciąż jest niezmienny, aby dostarczyć specjalistów tam, gdzie rośnie na nich zapotrzebowanie. Poprzez stały rozwój, innowacje i technologie dostosowujemy się do rynku i naszych klientów. Pracujemy w sektorach IT, HR, Finanse, Sprzedaż i Marketing.

Z siedzibą we Wrocławiu HR GO Recruitment jest częścią grupy, która zrzesza biznes warty £80m z ponad 40 biurami w UK, Polsce i Australii i personelem liczącym ponad 325 osób.

Nasz pierwszy oddział w Polsce od 2019 roku tworzą osoby z wieloletnim międzynarodowym doświadczeniem.

W związku z rozwojem naszej firmy, poszukujemy osoby, która chce stawiać pierwsze kroki w obszarze rekrutacji, sprzedaży i marketingu.

Zakres Obowiązków:

  • Wspieranie w zakresie działań administracyjnych, takich jak: weryfikacje i zamieszczanie ogłoszeń rekrutacyjnych w systemie wewnętrznym i na portalach pracy
  • Poszukiwanie kandytatów metodą direct search i wstępna selekcja
  • Prowadzanie rozmów kwalifikacyjnych z kandydatami
  • Planowanie i realizacja komunikacji w Social Mediach, w tym działania reklamowe w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram, Linkedin)
  • Tworzenie grafik, video, copywriting oraz organizacja udziału w akcjach promocyjnych, eventach online i offline
  • Sprzedaż usług rekrutacyjnych
  • Analiza rynku pracy pod kątem informacji o trendach, technologii, inwestycjach
  • Wparcie w prowadzeniu kampanii social media i strategii marketingowych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (lub ostatni rok studiów) najlepiej z obszaru biznesu, sprzedaży, marketingu
  • Motywacja do rozwoju i zdobywania wiedzy z zakresu sprzedaży usług oraz prowadzenia procesów rekrutacyjnych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2 w mowie i piśmie (mile widziana znajomość języka niemieckiego)
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Budowanie relacji z klientami i kandydatami
  • Samodzielne i kreatywne podejście do pracy
  • Dbałość o profesjonalny wizerunek własny oraz reprezentowanej firmy
  • Dostępność na pełen etat

Oferujemy:

  • Umowa zlecenie (20zł/h) z opcja przedłużenia na umowę o pracę
  • Szkolenia wdrożeniowe teoretyczne oraz praktyczne
  • Praca z doświadczonymi specjalistami i możliowość współpracy z klientami zagranicznymi
  • Niezbędne narzędzia do pracy (Laptop, Telefon Komórkowy, Linkedin Premium)
  • Praca w nowoczesnym biurze w Business Garden Wrocław
  • Elastyczne godziny pracy

Brak wybranego pliku
lub importuj z pamięci w chmurze
Twoje CV musi mieć format .doc .docx .pdf .rtf do 10MB

Chcę otrzymywać od HR GO informacje o prowadzonych rekrutacjach oraz inne treści marketingowe i w związku z tym:

* Zgody wymagane, jeśli chcesz abyśmy mogli się z Tobą kontaktować w celu przedstawiania prowadzonych przez nas rekrutacji oraz innych treści marketingowych

Twoje CV jest w trakcie przesyłania, proszę poczekaj chwilę ...

Aplikacja Wysłana

Dziękujemy za przesłanie szczegółów. Jeden z naszych konsultantów wkrótce się z Tobą skontaktuje.

Przeglądaj więcej ogłoszeń

Przepraszamy, wystąpił problem podczas przetwarzania aplikacji. Skontaktuj się z nami bezpośrednio.