Stanowisko

Key Account Manager

Lokalizacja

Poznań

Referencje

11111

Salary

W zależności od doświadczenia

Opis

Dla naszego klienta- serwisu ogłoszeniowego chętnie zatrudnimy Key Account Managera mającego doświadczenie w pracy z klientami z branży automotive. Poszukujemy osoby samodzielnej, nastawionej na osiąganie celów oraz znającej rynek motoryzacyjny w województwie mazowieckim, wielkopolskim i łódzkim. Jeśli szukasz ciekawych wyzwań zawodowych i lubisz sam organizować swoją pracę- aplikuj na naszą ofertę.

ZADANIA:

  • Aktywne pozyskiwanie klientów biznesowych z branży motoryzacyjnej, budowanie bazy klientów głównie na terenie województwa wielkopolskiego, łódzkiego i mazowieckiego.
  • Realizowanie wyznaczonych celów.
  • Profesjonalne doradztwo w zakresie doboru usług.
  • Szkolenie klientów z zakresu funkcjonalności usług.
  • Współpraca z klientami na wszystkich szczeblach organizacji.
  • Reprezentowanie firmy na eventach branżowych / targach motoryzacyjnych.
  • Raportowanie do Sales Managera.

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w aktywnej sprzedaży. ( cold calling, spotkanie z klientami, budowanie relacji)
  • Znajomomść rynku motoryzacyjnego.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1/ B2
  • Mile widziane doświadczenie w branży e-commerce
  • Umiejętność zarządzania czasem i organizowania pracy.
  • Sumienność i otwartość.
  • Umiejętności negocjacyjne.
  • Nastawienie na realizacje celów.

OFERUJEMY:

  • Dostęp do platformy MyBenefit
  • Samochód służbowy, telefon i laptop.
  • Szkolenie z platformy Salesforce
  • Szkolenia sprzedażowe.
  • Umowę o pracę.

Brak wybranego pliku
lub importuj z pamięci w chmurze
Twoje CV musi mieć format .doc .docx .pdf .rtf do 10MB

Chcę otrzymywać od HR GO informacje o prowadzonych rekrutacjach oraz inne treści marketingowe i w związku z tym:

* Zgody wymagane, jeśli chcesz abyśmy mogli się z Tobą kontaktować w celu przedstawiania prowadzonych przez nas rekrutacji oraz innych treści marketingowych

Twoje CV jest w trakcie przesyłania, proszę poczekaj chwilę ...

Aplikacja Wysłana

Dziękujemy za przesłanie szczegółów. Jeden z naszych konsultantów wkrótce się z Tobą skontaktuje.

Przeglądaj więcej ogłoszeń

Przepraszamy, wystąpił problem podczas przetwarzania aplikacji. Skontaktuj się z nami bezpośrednio.