Stanowisko

Manager, Service Delivery Clients

Lokalizacja

Wrocław

Referencje

33333

Salary

W zależności od doświadczenia

Opis

Nasz klient to światowy leader w branży samoprzylepnych materiałów etykietowych. Ze względu na powstanie nowego centrum biznesoweg we Wrocławiu, poszukują Managera zespołu odpowiedzialnego za naliczanie rabatów oraz rozliczanie klientów. Jeśli masz doświadczenie w zarządzaniu ludźmi oraz doskonale odnajdujesz się w procesach globalnych firm zapraszam do aplikowania.

ZADANIA:

  • zarządzanie 12-osobowym zespołem ( Rebate Management & Billing Operations)
  • zarządzanie procesami dotyczącymi naliczania rabatów, opłat i prowizji dla klientów zgodnie z stategią firmy
  • zarządzanie i nadzór nad operacjami rozliczeniowymi dotyczącymi zakupów klientów wewnętrznych jak i zewnętrznych
  • raportowanie i monitorowanie kluczowych wskaźników wydajności
  • zapewnienie zgodności procesów z przepisami prawa i przepisami podatkowymi
  • nadzór nad miesięcznymi raportami dotyczącymi rozliczeń
  • wdrażanie w oddziale globalnej strategii oraz procesów zarządzania
  • budowanie i podtrzymywanie relacji z klientami poprzez dbałość i zachowanie wszelkich procesów obowiązujacych w firmie.
  • ściśła współpraca z wewnętrznymi interesariuszami, takimi jak dział sprzedaży, obsługi klienta, zarządzania łańcuchem dostaw, finansów i audytu.
  • uczestnistwo w rozwijaniu nowych rozwiązań usprawniających pracę zespołu jak i w rozwijaniu nowych usług dla klientów.

WYMAGANIA:

  • ukończone studia wyższe (mile widziane studia ekonomiczne)
  • umiejętność i doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • doświadczenie we wdrażaniu startegii oraz procesów w firmie
  • doświadczenie w zarządzaniu procesami
  • zorientowanie na osiąganie celów i realizacje zadań
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • kompleksowe szkolenia wdrożeniowe
  • możliwość szkolenia na każdym etapie kariery
  • praca w skandynawskiejfirmie
  • pracę w firmie dbającej o środowisko
  • benefity

Brak wybranego pliku
lub importuj z pamięci w chmurze
Twoje CV musi mieć format .doc .docx .pdf .rtf do 10MB

Chcę otrzymywać od HR GO informacje o prowadzonych rekrutacjach oraz inne treści marketingowe i w związku z tym:

* Zgody wymagane, jeśli chcesz abyśmy mogli się z Tobą kontaktować w celu przedstawiania prowadzonych przez nas rekrutacji oraz innych treści marketingowych

Twoje CV jest w trakcie przesyłania, proszę poczekaj chwilę ...

Aplikacja Wysłana

Dziękujemy za przesłanie szczegółów. Jeden z naszych konsultantów wkrótce się z Tobą skontaktuje.

Przeglądaj więcej ogłoszeń

Przepraszamy, wystąpił problem podczas przetwarzania aplikacji. Skontaktuj się z nami bezpośrednio.