Stanowisko

Order Management Manager

Lokalizacja

Wrocław

Referencje

3004

Salary

W zależności od doświadczenia

Opis

Dla naszego Klienta, firmy z branży biotechnologii, poszukuejmy Kandydatów na stanowisko Order Management Manager.

Stanowisko ma na celu wsparcie międzynarodowej sprzedaży, obsługi klienta, łańcucha dostaw i logistyki firmy.

Zadania:

  • Kierowanie zespołem zarządzania zamówieniami na partie magazynowe
  • Wdrażanie i rozwijanie procesów zarządzania zamówieniami
  • Zapewnienie zgodności uzgodnionych procesów
  • Wspieranie i współpraca z zespołami sprzedaży i logistyki
  • Praca z międzynarodową bazą klientów
  • Przetwarzanie zamówień od wprowadzenia zamówienia do ostatecznej dostawy/odbioru osobistego dla wszystkich zamówień i partii magazynowych
  • Uzgadnianie harmonogramów logistycznych z zespołami wewnętrznymi i klientami
  • Dbanie o całą odpowiednią dokumentację logistyczną

Wymagania:

  • Doświadczenie w kierowaniu zespołem
  • Duże wyczucie procesów i ich rozwoju
  • Umiejętność skutecznej komunikacji i współpracy z wewnętrznymi interesariuszami i klientami
  • Dobra znajomość SAP
  • Biegła znajomość języka angielskiego (inne języki, takie jak niemiecki, są dodatkowym atutem)
  • Podstawowa wiedzę z zakresu logistyki (dokumentacja / zgłoszenie celne / certyfikaty)
  • Nastawienie na klienta i rozwiązania

Oferujemy:

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • karta sportowa
  • dofinansowanie do nauki języka obcego i szkoleń zewnętrznych
  • bonusu roczny

Jeśli jesteś zainteresowany wzięciem udziału w procesie rekrtuacyjnym, prześlij swoją aplikację na adres: wroclaw@hrgorecruitment.pl.

Brak wybranego pliku
lub importuj z pamięci w chmurze
Twoje CV musi mieć format .doc .docx .pdf .rtf do 10MB

Chcę otrzymywać od HR GO informacje o prowadzonych rekrutacjach oraz inne treści marketingowe i w związku z tym:

* Zgody wymagane, jeśli chcesz abyśmy mogli się z Tobą kontaktować w celu przedstawiania prowadzonych przez nas rekrutacji oraz innych treści marketingowych

Twoje CV jest w trakcie przesyłania, proszę poczekaj chwilę ...

Aplikacja Wysłana

Dziękujemy za przesłanie szczegółów. Jeden z naszych konsultantów wkrótce się z Tobą skontaktuje.

Przeglądaj więcej ogłoszeń

Przepraszamy, wystąpił problem podczas przetwarzania aplikacji. Skontaktuj się z nami bezpośrednio.