Stanowisko

Inżynier Automatyk

Lokalizacja

Legnica

Referencje

J29618668

W zależności od doświadczenia

Opis

Dla naszego klienta, który jest wiodącym producentem rozwiązań z dziedziny motoryzacji dla różnych zastosowań, takich jak motocykle, taśmy transportujące, samochody, ciągniki, blendery, odkurzacze, rowery i drukarki 3D, poszukujemy Inżyniera Automatyka.

Oferta jest skierowana do ambitnych, myślących przyszłościowo, otwartych i wszechstronnych osób.

Będziesz pracować w pełnym wymiarze godzin w legnickim biurze. Praca odbywa się w systemie 3-zmianowym wraz z dyżurem weekendowym (odbywającym się co 2 tygodnie).
Będziesz raportować bezpośrednio do Kierownika Utrzymania Ruchu.

Obowiązki:
  • Programowanie urządzeń i maszyn elektrycznych,
  • Współpraca z dostawcami w branży dot. projektów elektrycznych,
  • Usuwanie awarii w zakresie automatyki przemysłowej, w obszarze elektrotechniki, hydrauliki i pneumatyki,
  • Wspieranie pozostałych członków zespołu w zakresie awarii mechanicznych i innych.
  • Doradztwo techniczne

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe jako Inżynier Elektryk/ Automatyk lub doświadczenie na podobnym stanowisku (min. 2 lata)
  • Swobodnie posługiwanie się oprogramowaniem MS Office
  • Operatywność, energia do działania, umiejętność analitycznego myślenia

Benefity:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Dofinansowanie wypoczynku letniego
  • Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków oraz ubezpieczenie grupowe
  • Dofinansowanie 50% Karty Benefit
  • Świadczenia pieniężne: z okazji narodzin dziecka oraz z okazji ślubu
  • Paczki mikołajkowe
  • Nagrody jubileuszowe

Brak wybranego pliku
lub importuj z pamięci w chmurze
Twoje CV musi mieć format .doc .docx .pdf .rtf do 10MB

Chcę otrzymywać od HR GO informacje o prowadzonych rekrutacjach oraz inne treści marketingowe i w związku z tym:

* Zgody wymagane, jeśli chcesz abyśmy mogli się z Tobą kontaktować w celu przedstawiania prowadzonych przez nas rekrutacji oraz innych treści marketingowych

Twoje CV jest w trakcie przesyłania, proszę poczekaj chwilę ...

Aplikacja Wysłana

Dziękujemy za przesłanie szczegółów. Jeden z naszych konsultantów wkrótce się z Tobą skontaktuje.

Przeglądaj więcej ogłoszeń

Przepraszamy, wystąpił problem podczas przetwarzania aplikacji. Skontaktuj się z nami bezpośrednio.