Poznaj HR GO Recruitment

Nasza historia, ludzie, wartości i doświadczenie

Szukasz idealnego rozwiązania dla swojego biznesu? Potrzebujesz pracowników od zaraz, albo masz ograniczone wewnętrzne zasoby HR? Sprawdź nasze usługi i sektory w których się specjalizujemy. HR GO Recruitment to gwarancja wysokiej jakości szybkiego, efektywnego i transparentnego procesu rekrutacyjnego.

Jesteśmy częścią grupy HR GO wywodzącej się z Wielkiej Brytanii, która powstała w 1957 roku, aby wesprzeć pracodawców w realizacji potrzeb rekrutacyjnych. Nasz cel od 60 lat wciąż jest niezmienny - dostarczyć specjalistów tam, gdzie rośnie na nich zapotrzebowanie. Poprzez stały rozwój, innowacje i technologie dostosowujemy się do rynku i naszych klientów.

Z siedzibą we Wrocławiu HR GO Recruitment jest częścią grupy HR GO Plc, która zrzesza biznes warty £176m z ponad 30 biurami w Europie i personelem liczącym ponad 300 osób.

Codziennie wspieramy naszych klientów. Zaufało nam już ponad 50 firm z Polski. Zrealizowaliśmy skutecznie ponad 250 projektów rekrutacyjnych. Współpracujemy z licznymi firmami o różnej wielkości i z różnych obszarów.

HR-GO-Recruitment-Poland-team.jpg


Poznaj HR GO Recruitment

Jesteśmy pierwszym oddziałem HR GO Recruitment w Polsce. Nasz zespół składa się ze specjalistów posiadających wieloletnie, międzynarodowe doświadczenie. HR GO Recruitment to gwarancja profesjonalnego, indywidualnego podejścia do klienta i kandydata, transparentność i skuteczność.

Wartości w HR GO Recruitment

Doświadczenie

60-letnie doświadczenie HR GO Recruitment nauczyło nas, że kluczem do sukcesu jest nawiązywanie i dbanie o długofalowe relacje z klientami i kandydatami oraz obserwacja zmian na rynku. Wiemy czego szukają pracownicy i jakie wartości są cenne dla pracodawców – dlatego podchodzimy do każdej rekrutacji indywidualnie. Wiemy też, jak ważna jest adaptacja do zmieniających się warunków, dlatego stawiamy na stałe podnoszenie kwalifikacji naszych rekruterów. Dzięki temu doskonale rozumieją oczekiwania i wymagania klientów i kandydatów, co przekłada się na wysoką jakość i skuteczność w działaniu.

Transparentność

Uważamy, że podstawą każdego udanego biznesu jest transparentność. Co to dla nas znaczy? Budujemy relacje oparte na zaufaniu i otwartości. Dążymy do tego, aby polityka naszej firmy była spójna ze wszystkimi procedurami, ale także aby nasi partnerzy czuli się komfortowo i bezpiecznie korzystając ze świadczonych przez nas usług rekrutacyjnych. W HR GO Recruitment zawsze dajemy feedback w relacjach i dbamy o jasną komunikację na każdym etapie.

Pasja

Kluczem do sukcesu w rekrutacji są ludzie. Rekruterzy w HR GO Recruitment to ludzie z pasją, w pełni zaangażowani w działanie. Stawiamy na jakość, budowanie wartościowych relacji i skuteczność. Analizujemy rynek i trendy, aby być najlepszymi doradcami zarówno dla klientów jak i kandydatów. Pasja w działaniu pozwala spojrzeć na problem w kategorii możliwości i nowych rozwiązań. HR GO Recruitment to otwartość, skuteczność I zaufanie.

Poznaj firmy z naszej grupy

RHL-ig-logo.png (1)


RHL Recruitment

Lider w zakresie rekrutacji technicznych i doradztwa rekrutacji na stanowiska kadry kierowniczej. Specjalizuje się w sektorach: Energy, Automotive, Design, Manufacturing, Life Sciences, Built Environment, Property i Nuclear.

Exectec-IG-logo.png


Exectec

Rekrutacja kadry kierowniczej w branży technicznej I inżynieryjnej w całej Wielkiej Brytanii.

Eclipse2.png


Eclipse

Specjaliści w sektorze e-commerce, Agile Development, Managed Services i Hosting. Współpracują z ponad 200 firmami oferując usługi develop i support systemów IT, które pomagają w rozwoju biznesów .

GelResourcing.png


Gel Resourcing

specjaliści w rekrutacji ekspertów z sektorów: higiena pracy, farmaceutyka, biotechnologia, nauki o zdrowiu. 


Obdarzyły nas zaufaniem jedne z największych marek w Europie

Codziennie wspieramy rekrutacje na ponad 10 000 stanowisk w Polsce, UK i Australii od developerów z sektora IT poprzez specjalistów z branży finansowej, dyrektorów sprzedaży czy managerów ds. marketingu. Współpracujemy z licznymi firmami o różnej wielkości i z różnych sektorów. Z naszych usług skorzystały takie firmy jak UPM, Objectivity, SDP, Acturis, Eclipse, Columbus.