Poznaj HR GO Recruitment

Nasza historia, ludzie, wartości i doświadczenie

Szukasz idealnego rozwiązania dla swojego biznesu? Potrzebujesz pracowników od zaraz, albo masz ograniczone wewnętrzne zasoby HR? Sprawdź nasze usługi i sektory w których się specjalizujemy. HR GO Recruitment to gwarancja wysokiej jakości szybkiego, efektywnego i transparentnego procesu rekrutacyjnego.

Jesteśmy częścią grupy HR GO wywodzącej się z Wielkiej Brytanii, która powstała w 1957 roku, aby wesprzeć pracodawców w realizacji potrzeb rekrutacyjnych. Nasz cel od 60 lat wciąż jest niezmienny - dostarczyć specjalistów tam, gdzie rośnie na nich zapotrzebowanie. Poprzez stały rozwój, innowacje i technologie dostosowujemy się do rynku i naszych klientów.

Z siedzibą we Wrocławiu HR GO Recruitment jest częścią grupy HR GO Plc, która zrzesza biznes warty £176m z ponad 30 biurami w Europie i personelem liczącym ponad 300 osób.

Codziennie wspieramy naszych klientów. Zaufało nam już ponad 50 firm z Polski. Zrealizowaliśmy skutecznie ponad 300 projektów rekrutacyjnych. Współpracujemy z licznymi firmami o różnej wielkości i z różnych obszarów.

HR-GO-Recruitment-Poland-team.jpg


Poznaj HR GO Recruitment

Jesteśmy pierwszym oddziałem HR GO Recruitment w Polsce. Nasz zespół składa się ze specjalistów posiadających wieloletnie, międzynarodowe doświadczenie. HR GO Recruitment to gwarancja profesjonalnego, indywidualnego podejścia do klienta i kandydata.

Wartości w HR GO Recruitment

Exception while creating a value.

Doświadczenie

60-letnie doświadczenie nauczyło nas, że kluczem do sukcesu jest nawiązywanie, dbanie o długofalowe relacje z klientami i kandydatami oraz obserwacja zmian na rynku. Wiemy czego szukają pracownicy i jakie wartości są cenne dla pracodawców – dlatego podchodzimy do każdej rekrutacji indywidualnie. Nasi rekruterzy doskonale rozumieją oczekiwania klientów i kandydatów, co przekłada się na wysoką jakość i skuteczność w działaniu.

Exception while creating a value.

Transparentność

Uważamy, że podstawą każdego udanego biznesu jest transparentność. Co to dla nas znaczy? Budujemy relacje oparte na zaufaniu i otwartości. Dążymy do tego, aby polityka naszej firmy była spójna ze wszystkimi procedurami, ale także aby nasi partnerzy czuli się komfortowo i bezpiecznie korzystając ze świadczonych przez nas usług rekrutacyjnych. W HR GO Recruitment zawsze dajemy feedback w relacjach i dbamy o jasną komunikację na każdym etapie.

Exception while creating a value.

Pasja

Kluczem do sukcesu w rekrutacji są ludzie. Nasi rekruterzy są pełni pasji i zaangażowani w swoje działania.  Stawiamy na jakość, budowanie wartościowych relacji i skuteczność. Analizujemy rynek i trendy, aby być najlepszymi doradcami zarówno dla klientów jak i kandydatów. Pasja w działaniu pozwala spojrzeć na problem w kategorii możliwości i nowych rozwiązań. HR GO Recruitment to otwartość, skuteczność i zaufanie.

Poznaj firmy z naszej grupy

Exception while creating a value.


RHL Recruitment

Lider w zakresie rekrutacji technicznych i doradztwa rekrutacji na stanowiska kadry kierowniczej. Specjalizuje się w sektorach: Energy, Automotive, Design, Manufacturing, Life Sciences, Built Environment, Property i Nuclear.

Exception while creating a value.


Exectec

Rekrutacja kadry kierowniczej w branży technicznej I inżynieryjnej w całej Wielkiej Brytanii.

Exception while creating a value.


Eclipse

Specjaliści w sektorze e-commerce, Agile Development, Managed Services i Hosting. Współpracują z ponad 200 firmami oferując usługi develop i support systemów IT, które pomagają w rozwoju biznesów .

Exception while creating a value.


Gel Resourcing

specjaliści w rekrutacji ekspertów z sektorów: higiena pracy, farmaceutyka, biotechnologia, nauki o zdrowiu. 

Error executing child request for handler 'System.Web.Mvc.HttpHandlerUtil+ServerExecuteHttpHandlerAsyncWrapper'.

Zaufali Nam

Codziennie wspieramy naszych klientów na najwyższym poziomie. Zaufało nam już ponad 50 firm z całej Polski i Europy. Zrealizowaliśmy skutecznie od 2019 roku już ponad 300 projektów rekrutacyjnych. Posiadamy aktywną bazę kandydatów do wyboru ponad 2000 specjalistów. Współpracujemy z licznymi firmami z różnych obszarów działalości. Jesteśmy tu z pasji do rekrutacji.