Stanowisko

Inżynier Sprzedaży

Lokalizacja

Warszawa

Referencje

J67715379

W zależności od doświadczenia

Opis

Dołącz do światowego lidera w dziedzinie technologii pomiarowej i automatyzacji!

O firmie:

Prowadzimy rekrutację dla firmy, która jest światowym liderem w dziedzinie technologii pomiarowej i automatyzacji stosowanej w procesach przemysłowych i laboratoryjnych.

Jest to rodzinna firma z siedzibą w Szwajcarii. W 2021 roku osiągnęła obroty netto w wysokości około 2,9 miliarda euro i zatrudnia ponad 16 000 pracowników.

Jej urządzenia, rozwiązania i usługi znajdują zastosowanie w wielu branżach, m.in. w przemyśle chemicznym, farmaceutycznym, spożywczym, motoryzacyjnym i elektronicznym.

Firma została założona w 1953 roku. Od tamtej pory nieustannie się rozwija i wykorzystuje innowacyjne technologie, przyczyniając się obecnie do kształtowania cyfrowej transformacji przemysłu. Posiada 8 600 patentów i zgłoszeń patentowych, które chronią własność intelektualną.

Stanowisko: Inżynier Sprzedaży

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Budowanie długotrwałych relacji z klientami
  • Budowanie „lejka sprzedażowego”
  • Pozyskiwanie nowych klientów do współpracy
  • Sprzedaż produktów / usług serwisowych / projektów na podległym obszarze
  • Organizacja / umawianie wizyt, spotkań
  • Follow up ofert
  • Praca z SalesForce
  • Dbałość o jakość danych
  • Wsparcie techniczne
  • Realizacja ustalonych planów działań sprzedażowo-marketingowych
  • Udział w seminariach branżowych
  • Organizacja Showtruck, wystaw, szkoleń i prezentacji na podległym obszarze
  • Inne zadania zlecone przez przełożonego

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, inżynierskie
  • Wiedza o produktach, usługach i branży
  • Umiejętność prowadzenia skutecznych negocjacji handlowych
  • Znajomość rynku lokalnego
  • Networking, w tym komunikatywność
  • Umiejętność współpracy
  • Otwartość na zmiany (elastyczność)

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • ​​​​​​Stały kontakt z najnowocześniejszą techniką pomiarową
  • Konkurencyjne wynagrodzenie zasadnicze i atrakcyjny system premiowy
  • Narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon)
  • Pakiet benefitów: opieka medyczna, karta sportowa, karta lunchowa.

Brak wybranego pliku
lub importuj z pamięci w chmurze
Twoje CV musi mieć format .doc .docx .pdf .rtf do 10MB

Chcę otrzymywać od HR GO informacje o prowadzonych rekrutacjach oraz inne treści marketingowe i w związku z tym:

* Zgody wymagane, jeśli chcesz abyśmy mogli się z Tobą kontaktować w celu przedstawiania prowadzonych przez nas rekrutacji oraz innych treści marketingowych

Twoje CV jest w trakcie przesyłania, proszę poczekaj chwilę ...

Aplikacja Wysłana

Dziękujemy za przesłanie szczegółów. Jeden z naszych konsultantów wkrótce się z Tobą skontaktuje.

Przeglądaj więcej ogłoszeń

Przepraszamy, wystąpił problem podczas przetwarzania aplikacji. Skontaktuj się z nami bezpośrednio.