Stanowisko

Kierownik Recepcji

Lokalizacja

Wrocław

Referencje

W zależności od doświadczenia

Opis

Dla naszego Klienta, najlepszego Parku Rozrywki we Wrocławiu, poszukujemy kreatywnego Kierownika Recepcji, gotowego na porywające wyzwania.

Opis stanowiska:
  • Zarządzanie codziennymi operacjami Recepcji w Parku Trampolin.
  • Zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta poprzez regularne szkolenia zespołu
  • Nadzór nad personelem Recepcji.
  • Koordynacja rezerwacji i przyjmowania klientów.
  • Monitorowanie stanów magazynowych
  • Raportowanie regularnych działań i problemów do Managera.
Wymagania:
  • Doświadczenie w obszarze obsługi klienta.
  • Umiejętność zarządzania zespołem.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne.
  • Dbałość o szczegóły i organizacja pracy.

 Cechy kandydata:
  • Komunikatywna/otwarta/rzeczowa/konkretna/energiczna/radosna.

Oferujemy:
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Przyjazną atmosferę pracy.
  • Premie okolicznościowe.

Brak wybranego pliku
lub importuj z pamięci w chmurze
Twoje CV musi mieć format .doc .docx .pdf .rtf do 10MB

Chcę otrzymywać od HR GO informacje o prowadzonych rekrutacjach oraz inne treści marketingowe i w związku z tym:

* Zgody wymagane, jeśli chcesz abyśmy mogli się z Tobą kontaktować w celu przedstawiania prowadzonych przez nas rekrutacji oraz innych treści marketingowych

Twoje CV jest w trakcie przesyłania, proszę poczekaj chwilę ...

Aplikacja Wysłana

Dziękujemy za przesłanie szczegółów. Jeden z naszych konsultantów wkrótce się z Tobą skontaktuje.

Przeglądaj więcej ogłoszeń

Przepraszamy, wystąpił problem podczas przetwarzania aplikacji. Skontaktuj się z nami bezpośrednio.