Stanowisko

Kierownik Strefy Gastro

Lokalizacja

Wrocław

Referencje

W zależności od doświadczenia

Opis

Dla naszego Klienta, najlepszego Parku Rozrywki we Wrocławiu, poszukujemy kreatywnego Kierownika Strefy Gastronomcznej, gotowego na porywające wyzwania. Jeśli pasjonujesz się jedzeniem i zarządzaniem — to propozycja dla Ciebie!

Wymagania:
  • Doświadczenie w zarządzaniu obszarem gastronomicznym (mile widziane w branży rozrywkowej)
  • Umiejętność skutecznego kierowania zespołem
  • Perfekcyjna organizacja pracy
  • Sprawne podejmowanie decyzji
  • Znajomość norm higieny i bezpieczeństwa w gastronomii
  • Inicjatywa i umiejętność podejmowania decyzyjnych wyzwań
  • Opanowanie w sytuacjach pod presją czasu
  • Kreatywność, kreatywność i jeszcze raz kreatywność!

Obowiązki:
  • Zarządzanie codziennymi operacjami strefy gastronomicznej
  • Nadzór nad pracą Naszej Ekipy
  • Motywowanie Ekipy do działania
  • Zapewnienie doskonałej obsługi klienta poprzez szkolenia zespołu
  • Utrzymywanie wysokich standardów higieny i bezpieczeństwa
  • Rozwój strefy gastronomicznej
  • Realizacja założonych celów sprzedażowych
  • Raportowanie osiągnięć i postępów

Oferujemy:
  • Stabilną pracę w prężnie rozwijającym się środowisku
  • Możliwość rozwoju
  • Wynagrodzenie dwuskładnikowe tj. podstawa + premia
  • Super atmosferę ;)

Brak wybranego pliku
lub importuj z pamięci w chmurze
Twoje CV musi mieć format .doc .docx .pdf .rtf do 10MB

Chcę otrzymywać od HR GO informacje o prowadzonych rekrutacjach oraz inne treści marketingowe i w związku z tym:

* Zgody wymagane, jeśli chcesz abyśmy mogli się z Tobą kontaktować w celu przedstawiania prowadzonych przez nas rekrutacji oraz innych treści marketingowych

Twoje CV jest w trakcie przesyłania, proszę poczekaj chwilę ...

Aplikacja Wysłana

Dziękujemy za przesłanie szczegółów. Jeden z naszych konsultantów wkrótce się z Tobą skontaktuje.

Przeglądaj więcej ogłoszeń

Przepraszamy, wystąpił problem podczas przetwarzania aplikacji. Skontaktuj się z nami bezpośrednio.