Stanowisko

.Net Developer

Lokalizacja

Świdnica

Referencje

11111

Monthly rate

7000zł - 14000zł na miesiąc

Opis

Dla klienta- firmy produkcyjnej zlokalizowanej w Świdnicy poszukujemy .Net Developera.

Zadania:

  • Tworzenie i rozwój aplikacji wewnętrznych firmy

  • Główne obszary zainteresowania: zarządzanie produkcją, IoT

  • Bardzo duży wpływ na kształt produktów - praca wyłącznie dla klienta wewnętrznego

  • Ścisła współpraca z zespołem produkcji

Wymagania:

  • Co najmniej rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

  • Znajomość wymienionych technologii (must have): C#, ASP.NET MVC, git, Docker, HTML, CSS, relacyjne bazy danych, Azure, TDD, BDD, różne rodzaje testów

  • Znajomość wymienionych technologii ( nice to have) : podstawowa praktyczna znajomość serwera IIS, Apache, nginx.

  • Umiejętność wdrażania zmian i usprawnień

  • Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Pracę w nowoczesnym zakładzie zlokalizowanym w Specjalnej Strefie Ekonomicznej, w Świdnicy

  • Przyjazne środowisko pracy, dużą przestrzeń biurową

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Możliwość rozwoju, kształcenia się, budowania własnej ścieżki kariery

  • Najnowszy sprzęt, wygodne stanowisko pracy, oprogramowanie, szkolenia, wyjazdy na konferencje, itp.

Brak wybranego pliku
lub importuj z pamięci w chmurze
Twoje CV musi mieć format .doc .docx .pdf .rtf do 10MB

Chcę otrzymywać od HR GO informacje o prowadzonych rekrutacjach oraz inne treści marketingowe i w związku z tym:

* Zgody wymagane, jeśli chcesz abyśmy mogli się z Tobą kontaktować w celu przedstawiania prowadzonych przez nas rekrutacji oraz innych treści marketingowych

Twoje CV jest w trakcie przesyłania, proszę poczekaj chwilę ...

Aplikacja Wysłana

Dziękujemy za przesłanie szczegółów. Jeden z naszych konsultantów wkrótce się z Tobą skontaktuje.

Przeglądaj więcej ogłoszeń

Przepraszamy, wystąpił problem podczas przetwarzania aplikacji. Skontaktuj się z nami bezpośrednio.