Stanowisko

PHP Developer (Regular/Senior) - remote

Lokalizacja

Wrocław

Referencje

123456

Monthly rate

W zależności od doświadczenia

Opis

Obecnie prowadzimy rekrutacje na stanowisko PHP Developer (Regular/Senior) dla naszego klienta, który jest częścią amerykańskiego koncernu poligraficznego. Szukamy sześć osób, które będą zainteresowane pracą dla nowo powstałego oddziału. Oferujemy pracę w 100% zdalną na kontrakt - długość projektu od 3 do 6 miesięcy z możliwością przedłużenia.

Obowiązki:

  • analizowanie projektu na etapie wdrażania
  • tworzenie i aktualizowanie dokumentacji technicznej
  • współpraca z grupą DevOps'ów
  • refaktoryzacja kodu
  • code Review
  • tworzenie, optymalizowanie i rozwój istniejących funkcjonalności
  • współpraca oraz wsparcie innych członków zespołu w zakresie realizowanego projektu

Oczekiwania:

  • bardzo dobra znajomość języka PHP (wersja 7+) poparta co najmniej 3-letnim doświadczeniem w projektach
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • doświadczenie w projektowaniu, tworzeniu oraz rozwijaniu systemów typu Enterprise
  • praktyczna znajomość wzorców projektowych
  • doświadczenie w projektowaniu baz danych MySQL/PostgreSQL/MariaDB
  • umiejętność pracy zarówno z user interface jak i back-endem
  • znajomość frameworka Laravel
  • umiejętność pisania testów jednostkowych przy użyciu PHPUnit
  • umiejętność korzystania z Composer'a
  • znajomość Docker'a
  • mile widziana znajomość angulara

Co możemy zaoferować?

  • praca 100% remote
  • kontrakt B2B na okres 3-6 miesięcy z możliwością przedłużenia
  • praca w nowym oddziale dla amerykańskiego wewnętrznego klienta

Brak wybranego pliku
lub importuj z pamięci w chmurze
Twoje CV musi mieć format .doc .docx .pdf .rtf do 10MB

Chcę otrzymywać od HR GO informacje o prowadzonych rekrutacjach oraz inne treści marketingowe i w związku z tym:

* Zgody wymagane, jeśli chcesz abyśmy mogli się z Tobą kontaktować w celu przedstawiania prowadzonych przez nas rekrutacji oraz innych treści marketingowych

Twoje CV jest w trakcie przesyłania, proszę poczekaj chwilę ...

Aplikacja Wysłana

Dziękujemy za przesłanie szczegółów. Jeden z naszych konsultantów wkrótce się z Tobą skontaktuje.

Przeglądaj więcej ogłoszeń

Przepraszamy, wystąpił problem podczas przetwarzania aplikacji. Skontaktuj się z nami bezpośrednio.