Stanowisko

XSLT Developer

Lokalizacja

Polska

Referencje

J63842957

W zależności od doświadczenia

Opis

HR GO Recruitment prowadzi rekrutację dla Szwedzkiego Klienta – Software House'u tworzącego, wspierającego i rozwijającego aplikacje i strony dla firm na całym świecie z zakresu e-commerce.

Aktualnie poszukujemy XSLT Developera, który dołączyłby do zespołu Klienta w modelu zdalnym bądź hybrydowym (biuro we Wrocławiu bądź Krakowie). Jest to bezpośrednie zatrudnienie do naszego Klienta! :)

Codzienne zadania:

  • implementacja rozwiązań w oparciu o wymagania klienta
  • support - wsparcie klienta
  • rozwiązywanie bieżących problemów/błędów
  • integracja rozwiązań
  • programowanie w XSLT

Czego od Ciebie oczekujemy:

  • znajomość XSLT na poziomie umożliwiającym samodzielne pisanie przekształceń
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • samodzielności w rozwiązywaniu zadań (po uprzednim wdrożeniu i poznaniu środowiska i narzędzi pracy)
  • znajomość JavaScript, HTML mile widziana
  • znajomość Javy - podstawy
  • analityczne podejście do rozwiązywania problemów

Co nasz klient może zaoferować:

  • bezpośrednie zatrudnienie i długoterminowa współpraca
  • możliwość pracy na B2B bądź UOP
  • skandynawska kultura pracy i praca w zespole międzynarodowym
  • praca zdalna bądź w modelu hybrydowym (biuro we Wrocławiu bądź Krakowie)
  • elastyczne godziny pracy
  • budżet szkoleniowy około 4000 zł na rok
  • podwyżki inflacyjne (i nie tylko) :)
  • opieka medyczna Luxmed, pakiet myBenefit,
  • praca w międzynarodowym środowisku z deweloperami z wieloletnim doświadczeniem
  • pracę w zespole, który jest nastawiony na rozwój
  • spotkania i imprezy integracyjne w ramach zespołów
  • sprzęt do pracy do wyboru system operacyjny

Jeżeli jesteś zainteresowany/a wzięciem udziału w procesie rekrutacji prosimy o przesyłanie aplikacji na adres email wroclaw@hrgorecruitment.pl po otrzymaniu CV chętnie się z Tobą skontaktujemy!

Brak wybranego pliku
lub importuj z pamięci w chmurze
Twoje CV musi mieć format .doc .docx .pdf .rtf do 10MB

Chcę otrzymywać od HR GO informacje o prowadzonych rekrutacjach oraz inne treści marketingowe i w związku z tym:

* Zgody wymagane, jeśli chcesz abyśmy mogli się z Tobą kontaktować w celu przedstawiania prowadzonych przez nas rekrutacji oraz innych treści marketingowych

Twoje CV jest w trakcie przesyłania, proszę poczekaj chwilę ...

Aplikacja Wysłana

Dziękujemy za przesłanie szczegółów. Jeden z naszych konsultantów wkrótce się z Tobą skontaktuje.

Przeglądaj więcej ogłoszeń

Przepraszamy, wystąpił problem podczas przetwarzania aplikacji. Skontaktuj się z nami bezpośrednio.