Poznaj HR GO Recruitment

Nasza historia, ludzie, wartości i doświadczenie

Szukasz idealnych kandydatów do swojego zespołu? A może szukasz pracy zarówno na początku kariery jak i na wysokich szczeblach? Sprawdź nasze usługi i sektory w których się specjalizujemy. HR GO Recruitment to gwarancja wysokiej jakości szybkiego i transparentnego procesu rekrutacyjnego. Dowiedz się o nas więcej:

Jesteśmy częścią firmy HR GO Recruitment wywodzącej się z Wielkiej Brytanii, która powstała w 1957 roku, aby wesprzeć pracodawców w realizacji potrzeb rekrutacyjnych. Nasz cel od 60 lat wciąż jest niezmienny - dostarczyć specjalistów tam, gdzie rośnie na nich zapotrzebowanie. Poprzez stały rozwój, innowacje i technologie dostosowujemy się do rynku i naszych klientów.

Z siedzibą we Wrocławiu HR GO Recruitment jest częścią grupy HR GO Plc, która zrzesza biznes warty £115m z ponad 30 biurami w Europie i personelem liczącym ponad 300 osób.

AboutTeam.jpg


Poznaj HR GO Recruitment

Jesteśmy pierwszym oddziałem HR GO Recruitment w Polsce. Nasz zespół składa się ze specjalistówposiadających wieloletnie, międzynarodowe doświadczenie. Działamy i szukamy  administracja, HR czy Digital Marketing. HR GO Recruitment to gwarancja profesjonalnego, indywidualnego podejścia do klienta i kandydata, transparentność i skuteczność.

Wartości w HR GO Recruitment

Doświadczenie

60-letnie doświadczenie HR GO Recruitment nauczyło nas, że kluczem do sukcesu jest nawiązywanie i dbanie o długofalowe relacje z klientami i kandydatami oraz obserwacja zmian na rynku. Wiemy czego szukają pracownicy i jakie wartości są cenne dla pracodawców – dlatego podchodzimy do każdej rekrutacji indywidualnie. Wiemy też, jak ważna jest adaptacja do zmieniających się warunków, dlatego stawiamy na stałe podnoszenie kwalifikacji naszych rekruterów. Dzięki temu doskonale rozumieją oczekiwania i wymagania klientów i kandydatów, co przekłada się na wysoką jakość i skuteczność w działaniu.

Transparentność

Uważamy, że podstawą każdego udanego biznesu jest transparentność. Co to dla nas znaczy? Budujemy relacje oparte na zaufaniu i otwartości. Dążymy do tego, aby polityka naszej firmy była spójna ze wszystkimi procedurami, ale także aby nasi partnerzy czuli się komfortowo i bezpiecznie korzystając ze świadczonych przez nas usług rekrutacyjnych. W HR GO Recruitment zawsze dajemy feedback w relacjach i dbamy o jasną komunikację na każdym etapie.

Pasja

Kluczem do sukcesu w rekrutacji są ludzie. Rekruterzy w HR GO Recruitment to ludzie z pasją, w pełni zaangażowani w działanie (links to our team page). Stawiamy na jakość, budowanie wartościowych relacji i skuteczność. Analizujemy rynek i trendy, aby być najlepszymi doradcami zarówno dla klientów jak i kandydatów. Pasja w działaniu pozwala spojrzeć na problem w kategorii możliwości i nowych rozwiązań. HR GO Recruitment to otwartość, skuteczność I zaufanie.

Poznaj firmy z naszej grupy

RHL-ig-logo.png (1)


RHL Recruitment

Lider w zakresie rekrutacji technicznych i doradztwa rekrutacji na stanowiska kadry kierowniczej. Specjalizuje się w sektorach: Energy, Automotive, Design, Manufacturing, Life Sciences, Built Environment, Property i Nuclear.

Exectec-IG-logo.png


Exectec

Rekrutacja kadry kierowniczej w branży technicznej I inżynieryjnej w całej Wielkiej Brytanii.

Eclipse2.png


Eclipse

Specjaliści w sektorze e-commerce, Agile Development, Managed Services i Hosting. Współpracują z ponad 200 firmami oferując usługi develop i support systemów IT, które pomagają w rozwoju biznesów .

GelResourcing.png


Gel Resourcing

specjaliści w rekrutacji ekspertów z sektorów: higiena pracy, farmaceutyka, biotechnologia, nauki o zdrowiu. 

Referencje

We have used HR GO Recruitment services for over 12 months now to support the growth of our Shared Service Centre in Wroclaw where we employ over 250 individuals. They have successfully filled over 30 permanent positions and more than 10 temporary roles for us across our IT, Finance, Customer Service and Sales departments. They took the time to understand our requirements and culture in order to match the right candidates to our business. Some of the candidates were presented and hired within 5 working days. Dominik and his team have an excellent understanding of the local labour market and I have been impressed with the high calibre of candidates put forward. Dominik is also capable manager to hold conversations in business English language with our senior stakeholders from countries like Germany, Finland and UK.

Dominik and his team have always been responsive, friendly and professional and have made the recruitment process extremely simple. I would have no hesitation in recommending them to any prospective client. HR GO helped us to fill roles like: Concept Lead Master Data, Master Data Specialist, Service Delivery Manager, Receivables Controller, SAP S4 HANA Solution Expert, RTR Expert, Customer Service Team Leader German, Inside Sales Manager, Procurement Process Development Manager, CoE Test Automation Lead, Test Automation Expert and many more.

Dawid Koryl,
Director Business Hub Wroclaw, UPM