Zatrudnij z HR GO Recruitment

Postaw na jakość, transparentność i skuteczność


Sektory w których działamy

Jesteśmy ekspertami w tych dziedzinach. Wybierz opcję, aby dowiedzieć się więcej.

Oferujemy
rozsądną cenę

Naszym celem jest dostarczenie najbardziej wykwalifikowanych kandydatów po najlepszej cenie. Zatrudniaj w ramach swojego budżetu nie martwiąc się o wysokie koszty agencyjne. Przygotujemy dla Ciebie analizy biznesowe które pomogą oszacować koszt projektu dostosowany do budżetu firmy.

Skuteczność
w działaniu

Potrzebujesz kandydatów ,,od zaraz” lub męczą Cię długie poszukiwania? HR GO posiada bazę wyselekcjonowanych i wykwalifikowanych osób, dzięki czemu możemy przedstawić Tobie rekomendacje w ciągu 5 dni od Twojego zapotrzebowania. Zatrudniaj z HR GO i nie martw się długim procesem!

Gwarancja sukcesu
i rezultatu

Jesteśmy pewni kandydatów, których rekrutujemy. Poświęcamy dużo uwagi i mamy indywidualne podejście do każdego procesu, dzięki czemu znajdujemy najbardziej dopasowanych kandydatów do profilu. Mimo tego dajemy 3- miesięczną gwarancję na każdą zatrudnioną osobę.

Zatrudniaj w sposób jaki chcesz

Zatrudniając z HR GO Recruitment nie ma opłat wstępnych/wpisowych. Płacisz tylko wtedy, gdy dojdzie do zatrudnienia naszych kandydatów. Doradzimy najlepszy model współpracy w zależności od potrzeb firmy – analizujemy na bieżąco trendy rynkowe i proponujemy rozwiązania szyte na miarę..

Wybierz formę
zatrudnienia

Zatrudniaj w formie najlepszej dla Ciebie – bezpośrednio, na bazie kontraktu lub outsourcingu, na umowę o pracę lub B2B, na czas nieokreślony lub określony. Oferujemy pełną swobodę na bazie potrzeb. Dodatkowo pomożemy wybrać najbardziej efektywną formę zatrudnienia dla Twojego biznesu.

Zaufanie to
podstawa

Reputacja twojej firmy jest priorytetem. Dlatego też nasz proces rekrutacyjny bazuje na employer brandingu i poufności danych. Profesjonalizm i integracja działań sprawia, że doświadczenia ze współpracy są na najwyższym poziomie. Zatrudniaj z HR GO będąc świadomym dobrego wizerunki firmy.

Posiadamy specjalistyczną wiedzę

Jesteśmy skuteczni w działaniu, bo znamy specyfikę branży. Nasz zespół ma doświadczenie w rekrutacji zarówno wysokiej klasy specjalistów jak i kadry zarządzającej czy na pozycjach entry-level. Pozwala nam to na lepsze zrozumienie potrzeb klientów i dotrzeć do odpowiednich kandydatów. Znamy branżę jak nikt inny – zrealizowaliśmy setki rekrutacji z wielu specjalistycznych obszarów.

Zespół z
doświadczeniem

Nasz zespół tworzą rekruterzy z wieloletnim doświadczeniem rekruterskim w takich sektorach jak IT, finanse, inżynieria produkcji, customer service czy digital marketing. Nasze działania bazują na 60-letnim doświadczeniu i najlepszych praktykach firmy. Jako niewielka agencja dostarczamy rekomendacje szybciej i lepiej dopasowane do potrzeb klienta.

RecruitmentServices2.jpg
Usługi HR GO Recruitment

Pomożemy dostarczyć Twojej firmie najlepsze rozwiązanie rekrutacji. Nasze działanie nastawione jest na długofalowe efekty i zadowolenie z podjętej współpracy. Oferujemy szereg rozwiązań zatrudnienia: stała rekrutacja, outsourcing lub interim solutions – zatrudniaj z nami według własnych potrzeb! Nasze rekrutacje związane są z szeregiem działań takimi jak:

✔︎ ​  Analiza rynku pracy i wynagrodzenia
✔︎ ​  Przygotowanie opisów stanowisk
✔︎ ​  Wyszukiwanie i selekcja kandydatów metodą direct search

✔︎  Executive search i headhunting
✔︎   Weryfikacja języka angielskiego
✔︎   Screening wraz z przygotowaniem         rekomendacji

✔︎  Umawianie i przeprowadzanie rozmów rekrutacyjnych
✔︎   Planowanie i wsparcie klienta podczas rozmów kwalifikacyjnych