<

travelplanet.pl

Referencje klientów

Naszą owocną współpracę z HR GO Recruitment rozpoczęliśmy w lutym 2022 roku od kontaktu z Dominikiem Kosteckim pełniącym funkcję Recruitment Managera. Jesteśmy lokalną firmą we Wrocławiu i szukaliśmy lokalnej firmy, która zna dobrze rynek pracy i pomoże nam wypełnić nasze potrzeby rekrutacyjne, gdyż odpowiedzi z naszych kanałów strony www i płatnych stron z ogłoszeniami o pracy nie przynosiły efektów.

travelplanet-500x500.png


Michał Pleszczyński,
Specjalista ds. Rekrutacji

Od samego początku byliśmy traktowani w sposób indywidualny i elastyczny. Po szybkim i sprawnym przejściu przez założenia umowy ramowej skupiliśmy się na naszym celu, którym było znalezienie odpowiednich kandydatów na poniższe stanowiska:
• Scala Tech Lead
• Scala Developer

Natura naszego projektu wymagała pozyskania kandydatów o doświadczeniu w wąskiej specjalizacji. Język programowania Scala nie należy do najłatwiej przyswajalnych. Fakty te uczyniły proces rekrutacyjny wyzwaniem, lecz po przestawieniu 7 kandydatów proces rekrutacyjny zakończony został sukcesem i zatrudnieniem 2 osób.

Do współpracy z nami przydzielona została rekruterka z 5 letnim doświadczeniem w IT - Karolina Niemier, którą od samego początku cechowała proaktywna, zorientowana na cel postawa i gotowość do działania. Przedstawienie i zorganizowanie rozmów rekrutacyjnych dla wielu potencjalnych kandydatów wymagało sprawnej komunikacji a ta była na bardzo wysokim poziomie.

Oceniamy HR GO Recruitment jako kompetentnego i skutecznego partnera w zakresie usług rekrutacyjnych, na którego wsparcie w przyszłości możemy liczyć i z chęcią skorzystamy jeśli tylko pojawią się dodatkowe potrzeby!

RecruitmentServices2.jpg
Usługi HR GO Recruitment

Nasi klienci dostarczają wspaniałych referencji, ponieważ ciężko pracujemy, aby zapewnić wykwalifikowanych kandydatów dostosowanych do ich konkretnych potrzeb. Jeśli szukasz kandydatów tymczasowych, stałych lub outsourcingowych, skontaktuj się z nami już dziś, aby uzyskać profesjonalne usługi rekrutacyjne, których potrzebujesz.