Zespół HR GO Recruitment

odpowiedni ludzie na odpowiednim miejscu

Nasi profesjonalni rekruterzy codziennie wspierają klientów w znalezieniu idealnych kandydatów zgodnie z oczekiwanym profilem. Jednocześnie rekruterzy stawiają na transparentność w działaniu, stały kontakt z każdą ze stron procesu oraz indywidualne podejście do każdego kandydata i rozmowy. Dzięki specjalizacjom w różnych obszarach jesteśmy w stanie kompleksowo przeprowadzić najbardziej wymagające rekrutacje.


Dominik Kostecki,
Recruitment Manager

+48 505 465 430
dominik.kostecki@hrgorecruitment.pl

Recruitment Manager z 15-letnim doświadczeniem w HR, Rekrutacji i Customer Service. Dominik jest odpowiedzialny za budowanie marki HR GO Recruitment w Polsce. Dominik posiada 12-letnie zagraniczne doświadczenie zdobyte w Wielkiej Brytanii. To tam miał okazję pracować w unikalnym środowisku i rekrutować dla międzynarodowych koncernów jak i dla specjalistycznych firm. W 2017 roku zdecydował się na powrót do Polski, aby wykorzystać swoje umiejętności w budowaniu nowego biznesu. Wraz z HR GO otwierając pierwszą placówkę w Marcu 2019 roku we Wrocławiu Dominik jest mocno skoncentrowany na nawiązywaniu i budowaniu relacji z nowymi klientami jak i wprowadzeniu świeżego podejścia do procesów rekrutacyjnych na lokalnym polskim rynku. W przeciągu kilku lat pod kierownictwem Dominika - HR GO Recruitment nawiązała współpracę z ponad 30 firmami z branży IT, HR, FMCG i Finansów ugruntowując markę i jakość dostarczanych usług.


Gabriela Łuś,
Recruitment Consultant

+48 505 082 847
gabriela.lus@hrgorecruitment.pl

 

Recruitment Consultant z doświadczeniem w rekrutacjach z obszaru sprzedaży i IT. Do Wrocławia przeprowadziła się po ukończeniu psychologii na Uniwersytecie Łódzkim. Charakteryzuje się nieograniczoną chęcią rozwoju, pozytywną energią i motywacją w podejmowanych działaniach. Nie boi się wyzwań, a każdą przeszkodę stara się rozłożyć na czynniki pierwsze i przekuć w sukces. Odnajduje wspólny język zarówno z handlowcami, jak i z programistami. Chętnie poszerza wiedzę z zakresu IT, każdy projekt traktując jak okazję do nauki. Zespół zawsze może liczyć na jej wsparcie, nie tylko w kwestiach rekrutacji. Miłośniczka kryminałów i długich spacerów po Wrocławiu, który pokochała od pierwszego wejrzenia. Zwariowana na punkcie roślin i swojego psa - Wafla. Wolny czas spędza gotując lub grając w gry planszowe w gronie przyjaciół, w międzyczasie słuchając podcastów kryminalnych.

 


Karolina Niemier, 
Recruitment Consultant

 +48 505 465 427
karolina.niemier@hrgorecruitment.pl

Recruitment Konsultant z kilkuletnim doświadczeniem w rekrutacjach z obszaru IT.  Karolina jest osobą, która nie boi się nowych wyzwań doskonale odnajduje się w nowym środowisku. Potrafi budować długoterminowe relacje z klientami. Do każdej rekrutacji podchodzi przygotowana nie boi się projektów, które wymagają większej wiedzy z zakresu IT – zawsze chętnie uczy się nowych rzeczy. W zespole pomocna i koleżeńska zawsze można liczyć na jej wsparcie. W wolnym czasie Karolina spędza głównie czas z rodziną przy dobrym posiłku bądź na świeżym powietrzu spacerując z psem. Poza tym jest wielką fanką gier komputerowych w szczególności gier strategicznych.


Weronika Pasinśka,
Recruitment Consultant

+48 505 465 478
weronika.pasinska@hrgorecruitment.pl

Recruitment Consultant z ponad 5-letnim doświadczeniem w obszarze rekrutacji. Z sukcesem buduje silne i zgrane zespoły finansowe wspierając rekrutacyjnie międzynarodowe Shared Service Centers oraz oddziałach firm produkcyjnych. Specjalizacje w obszarach: finanse | księgowość | analiza finansowa | reporting | implemenacja rozwiązań ERP | controlling.

Miłośniczka kawy speciality, kuchni włoskiej, samochodów i dobrej alternatywnej muzyki.


Anna Ostapiuk
Recruitment Consultant

 +48 780 150 953
anna.ostapiuk@hrgorecruitment.pl

Recruitment Consultant z doświadczeniem w obszarze Sprzedaży, Customer Service, Logistyki, Marketingu i z ambicjami rozwoju w kierunku IT.

Anna ukończyła studia na kierunku Stosunki Międzynarodowe i Zarządzania w Marketingu i wykorzystuje zdobytą wiedzę, aby jak najlepiej wspierać każdego z naszych klientów.

Jest otwarta na ludzi, umie zbudować i utrzymać trwałą i przyjazną relację z klientami i kandydatami, a to z kolei jest kluczem do sukcesu zarówno firmy, jak i jej własnego.

Przez życie idzie z uśmiechem i stara się dzielić tym z innymi.

Ma czarnego kota, który przynosi jej szczęście. Uwielbia podróżować, poznawać kulturę i tradycje innych krajów. Jej hobby to pieczenie ciast, a po pracy uwielbia wyciszać się jogą.