Rekruterzy HR GO

odpowiedni ludzie na odpowiednim miejscu

Nasi profesjonalni rekruterzy codziennie wspierają klientów w znalezieniu idealnych kandydatów zgodnie z oczekiwanym profilem. Jednocześnie rekruterzy stawiają na transparentność w działaniu, stały kontakt z każdą ze stron procesu oraz indywidualne podejście do każdego kandydata i rozmowy. Dzięki specjalizacjom w różnych obszarach jesteśmy w stanie kompleksowo przeprowadzić najbardziej wymagające rekrutacje.


Dominik Kostecki,
Recruitment Manager

+48 505 465 430
dominik.kostecki@hrgorecruitment.pl


Recruitment Manager z ponad 10-letnim doświadczeniem w HR, Rekrutacji i Customer Service jest odpowiedzialny za budowanie marki i zespołu firmy HR GO Recruitment w Polsce. Dominik posiada 12-letnie zagraniczne doświadczenie zdobyte w Wielkiej Brytanii. To tam miał okazję pracować w dynamicznym środowisku i rekrutować dla międzynarodowych koncernów jak i dla specjalistycznych firm. W 2017 roku zdecydował się na powrót do Polski aby wykorzystać swoje umiejętności w budowaniu nowego biznesu. Otwierając pierwszą placówkę w Marcu 2019 roku we Wrocławiu Dominik jest mocno skoncentrowany na budowaniu relacji z nowymi klientami jak i wprowadzeniu świeżego podejścia do procesów rekrutacyjnych na lokalnym rynku. W przeciągu 2 lat pod kierownictwem Dominika na polskim rynku - HR GO Recruitment nawiązała współpracę z przeszło 24 firmami z branży IT, HR, FMCG i Finansów.


Gabriela Łuś,
Recruitment Consultant

+48 505 082 847
gabriela.lus@hrgorecruitment.pl


Recruitment Consultant z doświadczeniem w sprzedaży. Do Wrocławia przeprowadziła się po ukończeniu psychologii na Uniwersytecie Łódzkim. Charakteryzuje się nieograniczoną chęcią rozwoju, pozytywną energią i motywacją w podejmowanych działaniach. Miłośniczka kryminałów i włoskiej kuchni. Wolny czas spędza gotując lub grając w gry planszowe w gronie przyjaciół.


Karolina Niemier, 
Recruitment Consultant

 +48 505 465 427
karolina.niemier@hrgorecruitment.pl


Recruitment Consultant z doświadczeniem w obszarze finansów oraz z kliku letnim doświadczeniem w rekrutacjach w branży IT. Karolina przeprowadziła się do Wrocławia po ukończeniu studiów z zakresu Zarządzania w Poznaniu. Jest osobą, która doskonale odnajduje się w nowym środowisku i ma nieograniczoną energię i chęć zdobycia nowej wiedzy. Wolny czas spędza głównie z rodziną przy dobrym posiłku, na świeżym powietrzu lub ogrywając ich w komputerowe gry strategiczne. Poza tym jest wielką fanką zespołu Queen a jej ulubiona piosenka to Bohemian Rhapsody.


Weronika Pasinśka,
Recruitment Consultant

+48 505 465 478
weronika.pasinska@hrgorecruitment.pl

Recruitment Consultant z doświadczeniem w rekrutacji w obszarach inżynierii produkcyjnej, łańcucha dostaw, finansów, księgowości oraz Shared Service Center. Absolwentka Psychologii w biznesie i Kreowania Mediów na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS we Wrocławiu. Przyjazna i zawsze gotowa do pomocy. Nastawiona na rozwój i poszerzanie swojej wiedzy z obszaru rekrutacji w innych sektorach. Prywatnie matka dwóch wspaniałych kotów. Miłośniczka gotowania, Włoch, włoskiej kultury i przede wszystkim kuchni. Fanka samochodów i długich wycieczek w fotelu po stronie kierowcy. Amatorsko zajmuje się fotografią -  uwieczniając wycieczki i wolne chwile spędzane na górskich spacerach.


Anna Ostapiuk
Recruitment Consultant

 +48 780 150 953
anna.ostapiuk@hrgorecruitment.pl

Junior Recruitment Consultant z doświadczeniem w branży usługowej, marketingowej i ubezpieczeniowej.
Anna ukończyła studia na kierunku Stosunki Międzynarodowe i jest w trakcie studiów magisterskich na kierunku Zarządzanie.
Jest otwarta na ludzi, gdyż uważa, że dbanie o relacje międzyludzkie jest kluczem do sukcesu zarówno firmy, jak i własnego. Przez życie idzie z uśmiechem i stara dzielić się tym z innymi. Ma czarnego kota, który faktycznie przynosi szczęście.
Uwielbia podróżować, poznawać kultury i tradycje innych krajów. Jej hobby to pieczenie ciast, a gdyby można było to połączyć z klimatem irlandzkiego whisky i dobrze skrojonymi garniturami, byłaby zachwycona jako ogromna fanka Peaky Blinders.

Poland-team-office-1.jpg
Rekruterzy mają wsparcie również od HR GO Executive Management Team z Wielkiej Brytanii.

Rekruterzy nie są sami - HR GO Recruitment’s Operations Director, Tony Adams I Managing Director, Cindy Hare z głównej siedziby firmy w UK wspierają nas w działaniu swoim doświadczeniem.