Zespół HR GO Recruitment

Odpowiedni ludzie na odpowiednim miejscu

Nasi profesjonalni rekruterzy codziennie wspierają klientów w znalezieniu idealnych kandydatów zgodnie z oczekiwanym profilem. Jednocześnie rekruterzy stawiają na transparentność w działaniu, stały kontakt z każdą ze stron procesu oraz indywidualne podejście do każdego kandydata i rozmowy. Dzięki specjalizacjom w różnych obszarach jesteśmy w stanie kompleksowo przeprowadzić najbardziej wymagające rekrutacje.


Dominik Kostecki
Recruitment Manager

+48 505 465 430
dominik.kostecki@hrgorecruitment.pl

Recruitment Manager z 15-letnim doświadczeniem w obszarze HR i Rekrutacji. Dominik jest odpowiedzialny za budowanie marki HR GO Recruitment w Polsce posiadając 12-letnie zagraniczne doświadczenie zdobyte w Wielkiej Brytanii. To tam miał okazję pracować w unikalnym środowisku i rekrutować dla międzynarodowych firm. W 2017 roku zdecydował się na powrót do Polski, aby wykorzystać swoje umiejętności w budowaniu nowego biznesu. Wraz z HR GO - Dominik otworzył pierwszą placówkę w 2019 roku we Wrocławiu Dominik jest mocno skoncentrowany na nawiązywaniu i budowaniu relacji z nowymi klientami jak i wprowadzeniu świeżego podejścia do procesów rekrutacyjnych na lokalnym polskim rynku. W przeciągu kilku lat pod kierownictwem Dominika - HR GO Recruitment współpracuje z ponad 40 firmami z branży IT, HR, FMCG i Finance ugruntowując markę i jakość dostarczanych usług.


Kamil Rościszewski
Recruitment Consultant

+48 505 465 427
kamil.rosciszewski@hrgorecruitment.pl

 

Recruitment Consultant z ponad 3-letnim doświadczeniem w obszarze rekrutacji. Kamil specjalizuje się w obszarze IT i od 2 lat pomaga budować zespoły firmom zagranicznym jak i polskim. Absolwent psychologii w specjalizacji biznesowej. Na co dzień w pracy wykorzystuje swoje doświadczenie sprzedażowe i customer-service, żeby w najlepszy sposób docierać do kandydatów i poznawać ich motywacje do zmiany. Następnie wspierać rozwój kandydatów w wyborze najlepszych opcji rozwoju kariery. 

Prywatnie - amatorski kolarz, fan chodzenia po restauracjach i odkrywania nowego jedzenia i zapalony miłośnik esportu.

 


Iga Koch
Senior Recruitment Consultant

 +48 505 465 427
iga.koch@hrgorecruitment.pl

Senior Recruitment Consultant, posiadający 6-letnie doświadczenie w obszarze rekrutacji. Iga specjalizuje się w branży IT i budowania kompleksowych zespołów IT dla Klientów polskich i zagranicznych. Absolwentka Wyższej Szkoły Filologicznej we Wrocławiu na kierunku Filologia Germańska. Cechuje ją łatwość w nawiązywaniu stabilnych i długofalowych relacji biznesowych – zarówno z kandydatami szukającymi nowych wyzwań i z klientami.

Iga w swojej pracy zwraca dużą uwagę na szczegóły. Jest osobą komunikatywną, wysoce zmotywowaną oraz posiada ogromne pokłady dobrego poczucia humoru. Prywatnie fanka sagi Harrego Pottera, podrózy i gotowania 


Weronika Pasinśka
Senior Recruitment Consultant

+48 505 465 478
weronika.pasinska@hrgorecruitment.pl

Senior Recruitment Consultant z ponad 5-letnim doświadczeniem w obszarze rekrutacji. Z sukcesem buduje silne i zgrane zespoły finansowe wspierając rekrutacyjnie międzynarodowe Shared Service Centers oraz oddziałach firm produkcyjnych. Specjalizacje w obszarach: finanse | księgowość | analiza finansowa | reporting | implemenacja rozwiązań ERP | controlling.

Miłośniczka kawy speciality, kuchni włoskiej, samochodów i dobrej alternatywnej muzyki.


Anna Ostapiuk
Recruitment Consultant

 +48 780 150 953
anna.ostapiuk@hrgorecruitment.pl

Recruitment Consultant z doświadczeniem w obszarze Sprzedaży, Customer Service, Logistyki, Marketingu i z ambicjami rozwoju w kierunku IT.

Anna ukończyła studia na kierunku Stosunki Międzynarodowe i Zarządzania w Marketingu i wykorzystuje zdobytą wiedzę, aby jak najlepiej wspierać każdego z naszych klientów.

Jest otwarta na ludzi, umie zbudować i utrzymać trwałą i przyjazną relację z klientami i kandydatami, a to z kolei jest kluczem do sukcesu zarówno firmy, jak i jej własnego.

Przez życie idzie z uśmiechem i stara się dzielić tym z innymi.

Ma czarnego kota, który przynosi jej szczęście. Uwielbia podróżować, poznawać kulturę i tradycje innych krajów. Jej hobby to pieczenie ciast, a po pracy uwielbia wyciszać się jogą.