Stanowisko

Customer Service Support

Lokalizacja

Brzegi

Referencje

J22016153

W zależności od doświadczenia

Opis

Dla naszego klienta, niemieckiej firmy, która jest wiodącym na świecie specjalistą konwersji energii elektrycznej, zajmującej się produkcją i dostarczaniem rozwiązań opartych na platformach modułowych wykorzystywanych m.in w instalacjach wiatrowych, solarnych oraz w morskich zasilaczach bezprzewodowych i elektrowniach jądrowych w 47 krajach na całym świecie, poszukujemy osoby na stanowisko Customer Service Support.

Obowiązki:
  • Przyjmowanie i przetwarzanie zamówień klientów.
  • Obsługa systemów zamówień klientów zewnętrznych oraz elektronicznej wymiany danych (EDI).
  • Odpowiadanie na pytania klientów wewnętrznych i zewnętrznych.
  • Tworzenie i kompilowanie różnego rodzaju raportów klientów/sprzedaży.
  • Przegląd umów i zamówień klientów.
  • Aktywny udział w zarządzaniu należnościami (proces windykacji, walidacja PO do zamówienia sprzedaży, etc.).
  • Współpraca z innymi działami wynikająca z realizacji zadań (status zamówienia, aktualizacje dostaw, gwarancja i jakość).
  • Bezpośredni kontakt z klientem w celu szkolenia i/lub rozwiązywania problemów klienta, co może wiązać się z ograniczoną liczbą podróży służbowych.
  • Utrzymywanie systemów sprzedaży zgodnie z wymaganiami.

 Wymagania:
  • Min 2 lata doświadczenia w obsłudze klienta w międzynarodowej firmie,
  • Biegła znajomość języka angielskiego (B2/C1); język niemiecki byłby atutem,
  • Solidna znajomość pakietu MS Office,
  • Doświadczenie w ERP (preferowany Business Central),
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i nastawienie na rozwiązywania problemów,
  • Wysoki poziom profesjonalnej komunikacji i umiejętności interpersonalnych.

Oferta klienta:
  • Praca dla biznesu tworzącego technologie energii odnawialnej.
  • Możliwość pracy w dynamicznie rozwijającej się organizacji działającej na stale rosnącym rynku.
  • Atrakcyjne warunki pracy w międzynarodowej organizacji.
  • Umowa o pracę na czas nieokreślony po okresie próbnym.
  • Prywatna opieka zdrowotna świadczona przez Luxmed.
  • Platforma Mybenefit, w tym dostęp Multisport.
  • Ubezpieczenie na życie.
  • Nowe biuro w dogodnej lokalizacji.

​​​​​​​Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta, zachęcamy do aplikowania lub do kontaktu pod adresem mailowym wroclaw@hrgorecruitment.pl. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania! :)

Similar Customer Service Support jobs in the area

, Brzegi

Brak wybranego pliku
lub importuj z pamięci w chmurze
Twoje CV musi mieć format .doc .docx .pdf .rtf do 10MB

Chcę otrzymywać od HR GO informacje o prowadzonych rekrutacjach oraz inne treści marketingowe i w związku z tym:

* Zgody wymagane, jeśli chcesz abyśmy mogli się z Tobą kontaktować w celu przedstawiania prowadzonych przez nas rekrutacji oraz innych treści marketingowych

Twoje CV jest w trakcie przesyłania, proszę poczekaj chwilę ...

Aplikacja Wysłana

Dziękujemy za przesłanie szczegółów. Jeden z naszych konsultantów wkrótce się z Tobą skontaktuje.

Przeglądaj więcej ogłoszeń

Przepraszamy, wystąpił problem podczas przetwarzania aplikacji. Skontaktuj się z nami bezpośrednio.