Nasze witryny używają cookies. Przeczytaj o naszej polityce cookies

5 oferty-pracy

Loading Jobs
Poland, Greater Poland - Poznań
Praca Stała
W zależności od doświadczenia
Dla naszego klienta- serwisu ogłoszeniowego chętnie zatrudnimy Key Account Managera mającego doświadczenie w pracy z klientami z branży automotive. Poszukujemy osoby samodzielnej, nastawionej na osiąganie celów oraz znającej (...)
Poland, Wrocław
Praca Stała
W zależności od doświadczenia
It
Our client is the leading eCommerce Solutions Provider. The company offers development, operational support, hosting and consultancy services to a wide variety of B2C and B2B customers. Join us and develop interesting (...)
Poland, Wrocław
Praca Stała
W zależności od doświadczenia
It
We are looking for a Developer for one of the most rapidly growing companies in Wroclaw (Poland). Currently employing 700 people and providing solutions to many clients in e-commerce business across UK and Poland. Join a (...)
Poland, Wrocław
Praca Stała
W zależności od doświadczenia
It
Our client is a leading e-commerce solutions provider, looking for Senior Java Developer who wants to join in 80 person Software House and develop yourself in SAP Hybris Platform. LOCATION: Wroclaw, Poland. KEY (...)
Poland, Wrocław
Praca Stała
W zależności od doświadczenia
It
Forma zatrudnienia: UOP (bezpośrednie zatrudnienie przez klienta) Proces rekrutacyjny: trwa ok. 1 miesiącaLokalizacja: Wrocław, Business Garden Java Tech LeadOpis projektu:Stworzysz od zera nowy oddział firmy tworzącej (...)

Branża IT w ostatnich kilku latach przeżywa prawdziwy boom zainteresowania. Kusi wysokimi zarobkami, realnym rozwojem, możliwością elastycznej pracy,  a jednocześnie otwartością na ludzi o każdym profilu umiejętności. IT to branża innowacji i idąc typ tropem, otwiera się na ludzi pragnących się przebranżowić, poszerzać swoją wiedzę, a jednocześnie wnieść powiew świeżości opierając się na dotychczasowym doświadczeniu. Kto podąża za IT? Tak naprawdę wszyscy. Z biegiem czasu coraz trudniej jednogłośnie wskazać fascynatów tej branży. Specjalistami zostają historycy, graficy, matematycy, drukarze, marketingowcy, poloniści, a nawet sportowcy, którzy odchodzą na emeryturę i szukają nowych wyzwań w swoich życiu. Czego więc potrzebujesz, by wejść do świata IT i stać się rozchwytywanym scala developerem, java developerem, czy specjalistą od androida?

Praca w IT Wrocław – wymagania, którym musisz sprostać na start:

 • kreatywne, abstrakcyjne i analityczne myślenie,
 • dobra znajomość języka angielskiego,
 • znajomość i płynne poruszanie się w technologiach: JavaScript, Java, HTML, CSS, Git, SQL, Angular, Spring, REST, PH, jUnit, Serenity, Eclipse IDE, TDD, Python
 • doświadczenie w sektorze e-com,
 • otwartość na ciągłe zmiany,
 • umiejętność szybkiego wyciągania wniosków.

Praca w branży IT to oferty dla ludzi gotowych na ciągłe zmiany i rosnące wymagania. Osoby stateczne, które w pracy cenią porządek, powolną i uzasadnioną zmienność  nie odnajdą się w tej branży. To prawda, że IT jest bardzo wymagające i poradzi z nim sobie tylko niewielka grupa śmiałków, ale w zamian oferuje pełną elastyczność, zawodową wolność i absolutnie bezkonkurencyjne zarobki. Jakie są najpopularniejsze stanowiska i oferty pracy w branży IT?

Praca dla progrmisty we Wrocławiu

To bardzo ogólne pojęcie, które w różny sposób rozumiane jest przez miejsca, które oferują to stanowisko. W jednostkach administracji informatyk postrzegany jest jako osoba „naprawiająca komputery”, tymczasem w firmach telekomunikacyjnych, agencjach reklamowych i marketingowych, będzie on specjalistą m.in. od aktualizacji stron www, serwisowania usterek w sklepach internetowych.

Oferty pracy dla programistów we Wrocławiu

To szeroka baza ofert pracy dla osób posługujących się specjalistycznym językiem programowania. W zależności od umiejętności i znajomości danego języka wyróżniamy m.in.:

 • Scala Developer,
 • Python Developer,
 • Java Developer,
 • Magento Developer,
 • Front-end,
 • Full Stack,
 • Angular Developer
 • C++ Developer,
 • Android Developer.

Od potencjalnego kandydata wymaga się zdolności operowania w stopniu zaawansowanym, przynajmniej jednym językiem programowania i kilku innych, na poziomie podstawowym. Kandydat, w pierwszym etapie zostaje zatrudniony na stanowisku junior developer, a po opanowaniu pozostałych języków do  stopnia zaawansowanego, ma możliwość awansu na pracownika regularnego. Najbardziej popularnym i cieszącym się największym zainteresowaniem językiem jest Java. Natomiast obserwuje się ogromne zapotrzebowanie na specjalistów posługujących się również językiem c++, Swift i Ruby. Ogromnym plusem pracy programisty jest możliwość podjęcia zleceń zdalnych. Pozwala to na swobodne poszerzanie swojej wiedzy i dostosowanie dodatkowego nauczania do wykonywanej pracy. Zarobki programistów, w zależności od znajomości języków i stopnia ich zaawansowania, kształtują się od 4500 zł nawet do 20 000 zł. Praca programisty wraz z ciągłym rozwojem branży dedykowana jest do wszystkich kreatywnych osób, które lubią analityczne zadania. Coraz częściej odchodzi się od wymogu posiadania wykształcenia kierunkowego, stawiając na umiejętności danego kandydata i jego portfolio, bez względu na to, czy ma on za sobą szereg kursów, czy jest może wybitnie zdolnym samoukiem.