Nasze witryny używają cookies. Przeczytaj o naszej polityce cookies

6 oferty pracy

Loading Jobs
Poland, Wrocław
Praca Stała
W zależności od doświadczenia
It
We are looking for Low code Developer for company which provides software for many good known brands. If You have an experience in RAD tools or would like to develop in low code application, send us Your CV and join newly (...)
Poland, Wrocław
Praca Stała
W zależności od doświadczenia
Our client is a Software House which delivers excellent software for various sectors. We are looking for an experienced in-house lawyer who, join a team of 700- people team to provide legal advise based on UK law. Key Tasks (...)
Poland, Wrocław
Praca Stała
W zależności od doświadczenia
It
Our client is the leading eCommerce Solutions Provider. Company offers development, operational support, hosting and consultancy services to a wide variety of B2C and B2B customers. Join us and develop intresting projects (...)
Poland, Wrocław
Praca Stała
W zależności od doświadczenia
It
Key Tasks and Responsibilities: * Consistently code and test software programs and applications according to specifications * Create, run and monitor tests on new and existing programs for the purposes of correcting errors, (...)
Poland, Wrocław
Praca Stała
W zależności od doświadczenia
It
We're looking for someone with a passion for everything front-end development has to offer and who thrives in a fast-paced environment where they need to maintain high quality code with large and intricate codebases. You (...)
Poland, Wrocław
Praca Stała
7500zł - 10000zł na miesiąc
It
Nasz klient to międzynarodowa firma dostarczająca uługi dla biznesu. Aktualnie do swojego wrocławskiego zespołu poszukują Administratora IT. Do Twoich zadań będzie należeć: * rozwiązywanie problemów w obszarze IT według (...)

Branża IT w ostatnich kilku latach przeżywa prawdziwy boom zainteresowania. Kusi wysokimi zarobkami, realnym rozwojem, możliwością elastycznej pracy,  a jednocześnie otwartością na ludzi o każdym profilu umiejętności. IT to branża innowacji i idąc typ tropem, otwiera się na ludzi pragnących się przebranżowić, poszerzać swoją wiedzę, a jednocześnie wnieść powiew świeżości opierając się na dotychczasowym doświadczeniu. Kto podąża za IT? Tak naprawdę wszyscy. Z biegiem czasu coraz trudniej jednogłośnie wskazać fascynatów tej branży. Specjalistami zostają historycy, graficy, matematycy, drukarze, marketingowcy, poloniści, a nawet sportowcy, którzy odchodzą na emeryturę i szukają nowych wyzwań w swoich życiu. Czego więc potrzebujesz, by wejść do świata IT i stać się rozchwytywanym scala developerem, java developerem, czy specjalistą od androida?

Praca w IT Wrocław – wymagania, którym musisz sprostać na start:

 • kreatywne, abstrakcyjne i analityczne myślenie,
 • dobra znajomość języka angielskiego,
 • znajomość i płynne poruszanie się w technologiach: JavaScript, Java, HTML, CSS, Git, SQL, Angular, Spring, REST, PH, jUnit, Serenity, Eclipse IDE, TDD, Python
 • doświadczenie w sektorze e-com,
 • otwartość na ciągłe zmiany,
 • umiejętność szybkiego wyciągania wniosków.

Praca w branży IT to oferty dla ludzi gotowych na ciągłe zmiany i rosnące wymagania. Osoby stateczne, które w pracy cenią porządek, powolną i uzasadnioną zmienność  nie odnajdą się w tej branży. To prawda, że IT jest bardzo wymagające i poradzi z nim sobie tylko niewielka grupa śmiałków, ale w zamian oferuje pełną elastyczność, zawodową wolność i absolutnie bezkonkurencyjne zarobki. Jakie są najpopularniejsze stanowiska i oferty pracy w branży IT?

Praca dla progrmisty we Wrocławiu

To bardzo ogólne pojęcie, które w różny sposób rozumiane jest przez miejsca, które oferują to stanowisko. W jednostkach administracji informatyk postrzegany jest jako osoba „naprawiająca komputery”, tymczasem w firmach telekomunikacyjnych, agencjach reklamowych i marketingowych, będzie on specjalistą m.in. od aktualizacji stron www, serwisowania usterek w sklepach internetowych.

Oferty pracy dla programistów we Wrocławiu

To szeroka baza ofert pracy dla osób posługujących się specjalistycznym językiem programowania. W zależności od umiejętności i znajomości danego języka wyróżniamy m.in.:

 • Scala Developer,
 • Python Developer,
 • Java Developer,
 • Magento Developer,
 • Front-end,
 • Full Stack,
 • Angular Developer
 • C++ Developer,
 • Android Developer.

Od potencjalnego kandydata wymaga się zdolności operowania w stopniu zaawansowanym, przynajmniej jednym językiem programowania i kilku innych, na poziomie podstawowym. Kandydat, w pierwszym etapie zostaje zatrudniony na stanowisku junior developer, a po opanowaniu pozostałych języków do  stopnia zaawansowanego, ma możliwość awansu na pracownika regularnego. Najbardziej popularnym i cieszącym się największym zainteresowaniem językiem jest Java. Natomiast obserwuje się ogromne zapotrzebowanie na specjalistów posługujących się również językiem c++, Swift i Ruby. Ogromnym plusem pracy programisty jest możliwość podjęcia zleceń zdalnych. Pozwala to na swobodne poszerzanie swojej wiedzy i dostosowanie dodatkowego nauczania do wykonywanej pracy. Zarobki programistów, w zależności od znajomości języków i stopnia ich zaawansowania, kształtują się od 4500 zł nawet do 20 000 zł. Praca programisty wraz z ciągłym rozwojem branży dedykowana jest do wszystkich kreatywnych osób, które lubią analityczne zadania. Coraz częściej odchodzi się od wymogu posiadania wykształcenia kierunkowego, stawiając na umiejętności danego kandydata i jego portfolio, bez względu na to, czy ma on za sobą szereg kursów, czy jest może wybitnie zdolnym samoukiem.